Poď na Zrće

Hľadať
  •  

Leto sa už blíži!

Line up tohtoročnej sezóny sa každým dňom rozširuje a leto sa pomaly, ale isto blíži...

Umelci, ktorý už potvrdili svoju účasť :

DON DIABLO, DVBBS, GARETH EMERY, GORGON CITY, JAMIE JONES, KSHMR, LOCO
DICE, LOST FREQUENCIES, MARCO CAROLA, NERVO, PAUL KALKBRENNER, R3HAB,
SHOWTEK, W&W, WIZ KHALIFA A MNOHO ĎAĽŠÍCH !!!

Pre lepšiu predstavu checkni naše video WELCOME TO PAPAYA CLUB SEASON 2016

Leto sa už blíži!

Papaya Spring Break 2016

Zaži tú najlepšiu párty na Zrće! Odchádzame už 14. júna o 23:00 z Bratislavy. Počas cesty v buse bude hrať náš DJ, ktorý Vás naladí na nezabudnuteľnú párty na Zrće beach. Krásne ženy a sexi chlapi, vlny mora, najlepšia hudba od známych DJ-ov, ale hlavne nekonečné množstvo zábavy, kde alkohol bude len tak pršať! 

Spiatočný lístok do partybusu len za 90€. Lístky na festival samozrejme vieme zabepečiť (cena za obidva dni je len 15€) a po dohode vieme odporučiť aj cenovo dostupné ubytko. Nezabudni si pripraviť poriadnu dávku energie, pretože na Zrće sa žije 24 hodín denne!

Všetky info sa dozvieš na www.podnazrce.eu
Pokiaľ sa potrebuješ niečo opýtať alebo poradiť, napíš správu a radi ti poradíme.

Obrovské festivaly na počesť jarných prázdnin sa každoročne konajú v nespočetnom množstve krajín, obvykle v podobe hudobných festivalov spojených s párty v nočných kluboch a na pláži. Práve pláž Zrce sa stala jednou z najobľúbenejších prázdninových destinácií pre tisícky mladých ľudí z celého sveta, ktorí sa radi bavia a už podľa názvu chcú vypnúť od svojich vysokoškolských povinností a dať si ''break''.

Priprav sa na túto udalosť a buď medzi prvými ľuďmi, ktorí sa môžu tešiť z leta 2016! Uži si to teplo, skvelú hudbu v podaní skvelých DJov z klubu Papaya na jednom z najviac veľlkolepých stageov, aký si kedy zažil!

Papaya Spring Break 2016

Hideout festival 2016

Hideout sa vracia opäť v roku 2016 kompletne rock pláž a prinesie jedinečnú atmosféru, ktorá môže byť vytvorená iba zmesou Hideout v masívnej zostave, perfektné letné plážové umiestnenie a samozrejme - úžasnými ľuďmi.
Domovom Hideout festivalu je malebná pláž Zrce na ostrove Pag. Nachádza sa v blízkosti prístavného mesta Novalja, kulisou hôr obklopuje svieže Jadranské more. Festival sa bude konať od nedele 26. júna a vo štvrtok 30. júna tohto roka a vstupenky začínajú na iba 174,- €.

Pozrite sa na prvú vlnu Hideout umelcov, vrátane Jamie xx, J.E.S.u.S ft: Jackmaster, Eats Everything, Skream und Seth Troxler, Jamie Jones, MK, ANDY C, DJ EZ, Gorgon City, Hannah Wants, Hot Since 82, Skepta, Stormzy, Feel my Bicep, David 'Ram Jam' Rodigan Heidi (oficiálne stránky), Julio Bashmore, Patrick Topping, DJ Steve Lawler andhim, DJ Hype, Catz a Dogz, DJ Barely Legal, B.Traits, Kurupt FM, Monki, Oliver Dollar, Preditah, Special Request, Sidney Charles, TODDLA T a mnoho mnoho ďalších!
SI rovnako nadšený ako sme my? # HIDEOUT2016

Vstupenky je potrebné zakúpiť vopred na stránke
tu!

Minimálna účať: 36 pax
Hideout festival 2016

Black Sheep Festival 2016

Black Sheep festival na pláži Zrce, situovaná na slávnom chorvátsko svom ostrove Pag, je len ďaľším z dôvodov, prečo navštíviť tento stredomorský klenot. Slnko, more, osviežujúce koktaily a svetovo uznávaní Dji, ktorý ťa vo dňe v noci roztancujú. Znie to ako miesto, kde chceš byť, nie?

Rozšír svoje chodníčky, festival ti predstaví svoj rozmanitý line up, skvelú produkciu, pestrú svetelnú show a hlavne zanechá dlho trvajúce spomienky na veľkolepú atmosféru a nezabudnuteľné zážitky s vašimi priateľmi.

Line Up :

 DVBBS I VINAI I Michael Calfan
 QUINTINO I R3hab I NERVO I Dyro I
 KSHMR I Chuckie I Redfoo I MAKJ I Dada Life

Black Sheep Festival 2016